KONST / Litografier / Färglitografier 15086078
nr 1508 6078
Richard Davies
(f. 1944), Storbritannien
Färglitografier, 2 st, Signerad, färglitografi, yttermått inklusive ram: 85x121Floating city/Hammersmith bridge
Richard Davies, brittisk bildkonstnär född på Isle of Wright 1944.
måndag 12 december 2022
kl 20:10:55
Richard Davies
Läs mer om Richard Davies